Witamy na naszej stronie.

W SEDNA-MED znajdziecie Państwo wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem terapeutycznym w leczeniu różnych dolegliwości. Liczne szkolenia oraz wiele lat praktyki pozwoliło nam wypracować własne modele terapeutyczne. Jako jedni z nielicznych mamy certyfikację do prowadzenia pacjentów w śpiączce (terapia prof. J. Talara) oraz jako pierwsi w Polsce posiadamy certyfikację do prowadzenia terapii przewlekłego zmęczenia i fibromialgii (CFS/ME, terapia Perrina).

W naszej codziennej praktyce stawiamy na komunikację z pacjentem. To ona pozwala na dobre zrozumienie pacjenta oraz jego potrzeb. W związku z tym nasza terapia jest skuteczniejsza oraz możemy szybciej reagować na zmiany. Zdajemy sobie sprawę, że takie podejście, dobra atmosfera i szacunek do pacjenta wspierają cały proces terapeutyczny.

W procesie terapeutyczny bardzo duży nacisk stawiamy na właściwą diagnostykę. Dlatego już dziś wiele badań, nie tylko laboratoryjnych, możecie Państwo zrobić za naszym pośrednictwem (np. testy na nietolerancje pokarmowe, badania boreliozy w niemieckich laboratoriach itp.). Jeśli w wyniku zebranego wywiadu nasi specjaliści nie mają pełnego obrazu stanu zdrowia, to pokierują Państwa na dodatkowe badania. Zawsze staramy się w jasny sposób informować Pacjentów o przebiegu terapii.

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią udzielimy Państwu dodatkowych informacji.