mgr Halina Podbioł

 

Zajmuję się szeroko rozumianą rehabilitacją dzieci i dorosłych. Rehabilitacja to przede wszystkim niesienie pomocy i z tą myślą  powstał mój gabinet.

Do terapii Pacjenta podchodzę holistycznie. Wiem, że schorzenia kręgosłupa przekładają się na całe ciało, w tym na układ krążenia, oddechowy i hormonalny. Ta zależność jest również odwrotna stąd też jako techniki bazowe wykorzystuję terapię manualną FDM,  terapię punktów spustowych i techniki trzewne. Ponadto w terapii wykorzystuje wiele innych metod poznanych i sprawdzony w trakcie swojej kilkunastoletniej pracy i ciągłej edukacji.

Zdobywając doświadczenie i nieustannie podnosząc kwalifikacje upewniam się, że do osiągnięcia celu terapii prowadzi wiele dróg i sposobów, jednak ich wybór powinien być uzależniony od indywidualnych predyspozycji pacjenta.
Specjalizuję się w profilaktyce i leczeniu problemów bólowych, limfatycznych i narządów wewnętrznych oraz ustno -twarzowych. Prowadzę również wczesne wspomaganie rozwoju i rehabilitację niemowląt i dzieci.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu na stronie http://fizjopodbiol.pl

mgr Halina Podbioł